okres Most

Prodané nemovitosti Braňany s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 nemovitost

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2026

Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²
Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²
Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²

Prodaná chata 47 m², pozemek 583 m²

Braňany ev. č. 304, Braňany

2 120 000 Kč

1 750 000 Kč

37 234 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si další 2 nemovitosti