Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

2 229 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Velká Dlážka 319/25, Přerov I-Město

2 750 000 Kč

91 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 472 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Malé náměstí 26, Prachatice II

2 990 000 Kč

53 393 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 3026 m²

Jindice 18, Rašovice

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Březenecká 4464, Chomutov

2 121 000 Kč

34 770 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Mlýnská 272, Stráž pod Ralskem

2 738 000 Kč

48 893 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Příbramská 2501/9, Aš

1 899 000 Kč

37 235 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Severní, Ostrov, Ostrov

2 690 000 Kč

2 450 000 Kč

46 226 Kč/m2

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1035 m²

Tisová 229, Kraslice

1 650 000 Kč

12 692 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 39 m²Prodaný  byt 1+kk 39 m²
Prodaný  byt 1+kk 39 m²
Prodaný  byt 1+kk 39 m²

Prodaný byt 1+kk 39 m²

Čermákova 915/19, Znojmo

2 730 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Edisonova 630/67, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
123...223

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 472 nemovitostí