Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

2 259 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Karla Steinera 864/30, Plzeň 3 - Skvrňany

3 599 000 Kč

102 829 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 808 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Kostelní 955/5, České Budějovice 3

5 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 203 m²

Moravská Huzová 107, Štěpánov

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1195 m²

U Potoka 84, Ždírec nad Doubravou

5 290 000 Kč

4 200 000 Kč

32 308 Kč/m2

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Nová 1825, Hranice I-Město

3 127 050 Kč

49 636 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Studentská 1528, Turnov

4 079 000 Kč

75 537 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1071 m²

Dětmarovice 147, Dětmarovice

3 900 000 Kč

17 568 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 95 m²Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²

Prodaný byt 3+1 95 m²

Světlice 61, Humpolec

4 990 000 Kč

3 810 000 Kč

40 105 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Obvodová 758/11, Ústí nad Labem - Krásné Březno

3 150 000 Kč

44 366 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 507 m²

Březová 46, Březová

4 200 000 Kč

38 532 Kč/m2

123...226

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 808 nemovitostí