Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Liberecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

132 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Studentská 1528, Turnov

4 079 000 Kč

75 537 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 783 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Cvikovská 2874, Česká Lípa

3 120 000 Kč

42 162 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Sametová 833/26, Liberec VI-Rochlice

4 100 000 Kč

102 500 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

U Stadionu 92, Tanvald

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

52 564 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Boženy Němcové 80/16, Liberec V-Kristiánov

6 900 000 Kč

4 800 000 Kč

51 613 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 837 m²

Dětřichov 260, Dětřichov

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

34 538 Kč/m2

Prodáno 9.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 684 m²

Nad Údolím 254, Liberec XXV-Vesec

4 599 999 Kč

4 349 999 Kč

36 250 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 300 m²

Husova 1972, Česká Lípa

4 990 000 Kč

3 500 000 Kč

17 500 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 47 m²Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²

Prodaný byt 2+kk 47 m²

Horní Rokytnice 704, Rokytnice nad Jizerou

4 490 000 Kč

95 532 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 3+1 82 m²Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²

Prodaný byt 3+1 82 m²

Větrná 1829/8, Česká Lípa

3 650 000 Kč

3 000 000 Kč

36 585 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 783 nemovitostí