Prodané nemovitosti Stárkov

Od 11. 5. 2024

2 nemovitosti

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.7.2025

Prodaný  dům 141 m², pozemek 549 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 549 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 549 m²

Chlívce 71, Stárkov

8 000 000 Kč

5 100 000 Kč

36 170 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si další 4 nemovitosti

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 978 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 978 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 978 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 978 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 978 m²

Stárkov 35, Stárkov

3 499 000 Kč

2 050 000 Kč

12 059 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.