Prodané nemovitosti Ždírec nad Doubravou

Od 23. 5. 2024

2 nemovitosti

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1195 m²

U Potoka 84, Ždírec nad Doubravou

5 290 000 Kč

4 200 000 Kč

32 308 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.11.2025

Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1299 m²Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1299 m²
Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1299 m²
Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1299 m²

Prodaná chalupa 150 m², pozemek 1299 m²

Údavy 20, Ždírec nad Doubravou

6 490 000 Kč

43 267 Kč/m2