Prodané nemovitosti

Od 23. 5. 2024

7 294 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²

Prodaný dům 420 m², pozemek 2462 m²

Ctiněveská 1818, Praha 21 - Újezd nad Lesy

29 740 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 772 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

U Mateřské školy, Vratimov, Vratimov

3 200 000 Kč

56 140 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 4+1 75 m²Prodaný  byt 4+1 75 m²
Prodaný  byt 4+1 75 m²
Prodaný  byt 4+1 75 m²

Prodaný byt 4+1 75 m²

Ječná 662, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

3 350 000 Kč

44 667 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Hornopolní 2960/45, Ostrava - Moravská Ostrava

4 120 000 Kč

52 821 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 71 m²Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²

Prodaný byt 2+1 71 m²

Jiráskova 1087, Benešov

6 800 000 Kč

5 500 000 Kč

77 465 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Klíšská 628/82, Ústí nad Labem - Klíše

3 114 000 Kč

62 280 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Janského 556/15, Olomouc - Povel

8 000 000 Kč

112 676 Kč/m2

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 46 m²Prodaný  byt 1+kk 46 m²
Prodaný  byt 1+kk 46 m²
Prodaný  byt 1+kk 46 m²

Prodaný byt 1+kk 46 m²

Kainarova 4362/3, Jihlava

3 590 000 Kč

78 043 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Halasova 5020/11, Jihlava

5 250 000 Kč

92 105 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Boženy Němcové 731, Žatec

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

51 163 Kč/m2

123...730

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 772 nemovitostí