Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 29 mil. Kč

Do 29 mil. Kč

5 712 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Lidická 741/1, Opava - Předměstí

4 400 000 Kč

3 400 000 Kč

53 968 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 331 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Strachotínská, Pouzdřany, Pouzdřany

3 950 000 Kč

3 490 000 Kč

52 090 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Družstevní, Pardubice

4 999 000 Kč

4 799 000 Kč

92 288 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Gutova, Praha

6 850 000 Kč

152 222 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Hartigova 2616/240, Praha 3 - Žižkov

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

135 571 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Drahotín, Drahotín

1 050 000 Kč

18 421 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Populární

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Zdislavy z Lemberka, Jablonné v Podještědí

3 350 000 Kč

47 183 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Populární

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Střekovské nábřeží 1119/19, Ústí nad Labem - Střekov

3 390 000 Kč

54 677 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
123...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 331 nemovitostí