obec Praha

Nemovitosti na prodej v katastrálním území Nusle, Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

6 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

5. května 1241/42, Praha 4 - Nusle

5 690 000 Kč

142 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+kk 66 m²Prodej bytu 4+kk 66 m²
Prodej bytu 4+kk 66 m²
Prodej bytu 4+kk 66 m²

Prodej bytu 4+kk 66 m²

Lounských, Praha

9 100 000 Kč

137 879 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

5. května 1059/17, Praha 4 - Nusle

8 450 000 Kč

126 119 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

náměstí Hrdinů 728/10, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

128 871 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Kotorská, Praha

9 490 000 Kč

9 390 000 Kč

151 452 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 nemovitostí