Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Blansko s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Kunštát na Moravě

4 850 000 Kč

4 150 000 Kč

4 292 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 57 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1058 m²Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Skalice nad Svitavou, okres Blansko

3 750 000 Kč

3 544 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 310 m²Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²

Prodej stavebního pozemku 310 m²

Svinošice, okres Blansko

4 400 000 Kč

14 194 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Osvobození 130/11, Adamov

4 500 000 Kč

4 200 000 Kč

79 245 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Deštná, okres Blansko

3 990 000 Kč

25 414 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1233 m²Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Závist, okres Blansko

3 969 000 Kč

3 763 000 Kč

3 052 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²

Hodonín 33, Hodonín

3 580 000 Kč

25 571 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Sulíkov 26, Sulíkov

3 669 000 Kč

24 460 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Dobeš
Realitní kancelář: VIKY REAL
Realitní makléř: Jiří Dobeš

Jiří Dobeš

4.7

Realitní kancelář: VIKY REAL
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 57 nemovitostí