Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Karviná s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

17 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Jabloňová, Rychvald

7 790 000 Kč

83 763 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 89 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Topolová 1492, Petřvald

9 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²

U Jiřinky, Dolní Lutyně

10 400 000 Kč

49 761 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Hornosušská, Havířov

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

41 333 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

9 290 000 Kč

38 388 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 499 000 Kč

46 869 Kč/m2

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

10 990 000 Kč

32 611 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Topolová 1492, Petřvald

7 600 000 Kč

6 800 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 299 000 Kč

42 935 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 89 nemovitostí