okres Teplice

Nemovitosti na prodej Teplice s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

44 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Pražská, Teplice

2 250 000 Kč

30 405 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 136 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Teplice, okres Teplice

1 590 000 Kč

1 390 000 Kč

32 326 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zrenjaninská 302/23, Teplice - Řetenice

2 799 000 Kč

53 827 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Duchcovská 1908/18, Teplice

3 999 000 Kč

3 799 000 Kč

53 507 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Pražská 3002/16, Teplice

1 960 000 Kč

50 256 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Trnovanská 1530/6, Teplice - Trnovany

3 390 000 Kč

47 746 Kč/m2

Realitní makléř: Kamila Otcovská
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Kamila Otcovská

Kamila Otcovská

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Přítkovská, Trnovany, Teplice

3 970 000 Kč

48 415 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Trnovanská 1296/40, Teplice - Trnovany

3 629 000 Kč

51 113 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Klicperova, Teplice

8 799 990 Kč

8 499 990 Kč

47 222 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Teplice, okres Teplice

3 799 000 Kč

3 469 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 136 nemovitostí