okres Most

Nemovitosti na prodej Litvínov s cenou do 40 mil. Kč

Do 40 mil. Kč

15 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 73 m²Prodej bytu 4+1 73 m²
Prodej bytu 4+1 73 m²
Prodej bytu 4+1 73 m²

Prodej bytu 4+1 73 m²

Hamerská 293, Litvínov - Janov

1 449 000 Kč

19 849 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Na Kopci, Litvínov

1 090 000 Kč

999 900 Kč

29 409 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Litvínov, okres Most

3 650 000 Kč

3 150 000 Kč

2 502 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Dukelská 238, Litvínov - Chudeřín

10 990 000 Kč

9 999 000 Kč

39 996 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 3127 m²Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Litvínov, okres Most

5 290 000 Kč

4 990 000 Kč

1 596 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Luční, Litvínov

1 390 000 Kč

17 821 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 34391 m²Prodej stavebního pozemku 34391 m²
Prodej stavebního pozemku 34391 m²
Prodej stavebního pozemku 34391 m²

Prodej stavebního pozemku 34391 m²

Lounická 288, Litvínov

39 999 000 Kč

1 163 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1634 m²Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²

Prodej domu, pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

8 490 000 Kč

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Koldům, Litvínov

1 100 000 Kč

40 741 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Mánesova 1134, Litvínov - Horní Litvínov

2 600 000 Kč

2 490 000 Kč

51 875 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 nemovitostí