Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

10 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Na Sioně, Bludovice, Havířov

790 000 Kč

750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Včelařská, Karviná

690 000 Kč

599 000 Kč

37 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Opava, okres Opava

925 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 373 m²Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²

Prodej stavebního pozemku 373 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

790 000 Kč

2 118 Kč/m2

Prodej chaty, pozemek 421 m²Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²

Prodej chaty, pozemek 421 m²

Ježník, Pod Bezručovým vrchem, Krnov

890 000 Kč

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Hlučín, okres Opava

1 250 000 Kč

860 000 Kč

18 696 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Lechova, Ostrava

990 000 Kč

949 000 Kč

23 725 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 904 m²Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²

Prodej stavebního pozemku 904 m²

Větřkovice, okres Opava

960 000 Kč

1 062 Kč/m2

Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Radkov, okres Opava

990 000 Kč

890 000 Kč

13 692 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 nemovitostí