Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Frýdek-Místek s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

46 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 2685 m²Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 380 000 Kč

4 980 000 Kč

1 855 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 267 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Kozlovice 186, Kozlovice

6 600 000 Kč

5 600 000 Kč

34 568 Kč/m2

Populární

Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Kúty, Frýdlant nad Ostravicí

4 000 000 Kč

23 529 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²

Sedliště, okres Frýdek-Místek

5 190 000 Kč

27 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1742 m²Prodej stavebního pozemku 1742 m²
Prodej stavebního pozemku 1742 m²
Prodej stavebního pozemku 1742 m²

Prodej stavebního pozemku 1742 m²

Skalice u Frýdku-Místku

6 079 580 Kč

3 490 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 979 m²Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²

Prodej stavebního pozemku 979 m²

Skalice u Frýdku-Místku

4 199 910 Kč

4 290 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 11624 m²Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Místek

10 990 000 Kč

9 000 000 Kč

774 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 339 m²Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²

Prodej domu 339 m²

458, Baška

10 900 000 Kč

9 000 000 Kč

26 549 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 2+1 82 m²Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²

Prodej bytu 2+1 82 m²

Kozlovice 496, Kozlovice

4 900 000 Kč

59 756 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 267 nemovitostí