Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Strakonice s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

8 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

K Dražejovu, Strakonice

8 295 000 Kč

99 940 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 10576 m²Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Katovice, okres Strakonice

10 470 240 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Šumavská 1091, Vodňany II

9 890 000 Kč

7 990 000 Kč

59 185 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8000 m²Prodej stavebního pozemku 8000 m²
Prodej stavebního pozemku 8000 m²
Prodej stavebního pozemku 8000 m²

Prodej stavebního pozemku 8000 m²

Bratronice, okres Strakonice

8 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²

Raisova 403, Strakonice I

7 900 000 Kč

59 848 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 17169 m²Prodej stavebního pozemku 17169 m²
Prodej stavebního pozemku 17169 m²
Prodej stavebního pozemku 17169 m²

Prodej stavebního pozemku 17169 m²

Katovice, okres Strakonice

32 621 100 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²

Uzeničky, okres Strakonice

7 490 000 Kč

81 413 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 81 m²Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²

Prodej bytu 2+kk 81 m²

K Dražejovu, Strakonice

7 874 000 Kč

97 210 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 nemovitostí