okres Bruntál

Nemovitosti na prodej Razová s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 nemovitosti

doporučené

Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²

Razová, okres Bruntál

6 500 000 Kč

40 625 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si další nemovitosti

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Razová 240, Razová

8 900 000 Kč

7 495 000 Kč

16 293 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy