Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Tábor s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

64 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 207 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Zlukovská 944, Veselí nad Lužnicí II

8 790 000 Kč

68 140 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Populární

Prodej domu 154 m²Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²

Prodej domu 154 m²

Dírná, Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²
Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²
Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²

Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²

Čelkovice ev. č. 26, Tábor

1 690 000 Kč

31 296 Kč/m2

Populární

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Tučapy, okres Tábor

1 290 000 Kč

23 889 Kč/m2

Prodej domu 82 m²Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²

Prodej domu 82 m²

, Želeč

8 900 000 Kč

108 537 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²

Třebějice 25, Třebějice

5 400 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Žíšov 57, Žíšov

6 990 000 Kč

56 829 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Veselí nad Lužnicí II

4 250 000 Kč

35 417 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 7273 m²Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Březnice, okres Tábor

8 000 300 Kč

1 100 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 207 nemovitostí