Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

118 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Horní Vršava VII, Zlín

8 977 000 Kč

61 486 Kč/m2

Realitní makléř: David Kašný
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: David Kašný

David Kašný

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²

Vizovice, okres Zlín

6 330 000 Kč

5 999 000 Kč

29 995 Kč/m2

Populární

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Řetechovská 434, Pozlovice

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

86 812 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hluboká, Zlín

4 790 000 Kč

74 844 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Mokrá I 314, Zlín - Mladcová

4 090 000 Kč

3 850 000 Kč

104 054 Kč/m2

Populární

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Ublo, okres Zlín

7 490 000 Kč

24 967 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Valachův žleb, Zlín

6 000 000 Kč

88 235 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 1+1 4 m²Prodej bytu 1+1 4 m²
Prodej bytu 1+1 4 m²
Prodej bytu 1+1 4 m²

Prodej bytu 1+1 4 m²

Družstevní, Zlín

3 349 000 Kč

837 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Okružní 4735, Zlín

6 179 000 Kč

75 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Okružní 4736, Zlín

6 179 000 Kč

75 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí