okres Ostrava-město

Nemovitosti na prodej Ostrava s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

11 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Biskupská, Ostrava

12 696 544 Kč

139 216 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

14 800 000 Kč

74 000 Kč/m2

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Závodní, Zábřeh, Ostrava

14 900 000 Kč

14 500 000 Kč

32 438 Kč/m2

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 150 m²Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²

Prodej bytu 3+kk 150 m²

Zámostní 1155/27, Ostrava - Slezská Ostrava

12 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

69 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 102.7 m²Prodej bytu 3+kk 102.7 m²
Prodej bytu 3+kk 102.7 m²
Prodej bytu 3+kk 102.7 m²

Prodej bytu 3+kk 102.7 m²

Biskupská, Ostrava

18 096 960 Kč

176 212 Kč/m2

Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²
Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²
Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²

Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²

Nad Úhorem, Ostrava

11 890 000 Kč

11 846 000 Kč

45 214 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 125 m²Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²

Prodej bytu 4+1 125 m²

Nádražní 1026/41, Ostrava - Moravská Ostrava

12 000 000 Kč

96 000 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²

Chalupníkova, Ostrava

13 230 000 Kč

72 295 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Vratimov

Nemovitosti na prodej Šenov

Nemovitosti na prodej Klimkovice

Nemovitosti na prodej Stará Ves nad Ondřejnicí