okres Pardubice

Nemovitosti na prodej Pardubice s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Družstevní, Pardubice

4 999 000 Kč

4 799 000 Kč

92 288 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 136 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Kosmonautů 168, Pardubice - Polabiny

3 490 000 Kč

124 643 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Populární

Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Železničního pluku 1630, Pardubice - Zelené Předměstí

4 850 000 Kč

112 791 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 3+kk 97 m²Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²

Prodej bytu 3+kk 97 m²

K Višňovce 1095, Pardubice - Zelené Předměstí

6 390 000 Kč

5 990 000 Kč

61 753 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Teplého 2117, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Benešovo náměstí 2473, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Bělehradská 289, Pardubice - Polabiny

5 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Krátká, Pardubice

11 000 000 Kč

61 111 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 476 m²Prodej stavebního pozemku 476 m²
Prodej stavebního pozemku 476 m²
Prodej stavebního pozemku 476 m²

Prodej stavebního pozemku 476 m²

Pardubice, okres Pardubice

7 900 000 Kč

16 597 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Jahnova 9, Pardubice - Zelené Předměstí

29 000 000 Kč

27 500 000 Kč

78 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 136 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Přelouč

Nemovitosti na prodej Holice

Nemovitosti na prodej Sezemice

Nemovitosti na prodej Lázně Bohdaneč

Nemovitosti na prodej Chvaletice

Nemovitosti na prodej Opatovice nad Labem