Nemovitosti na prodej Písek

6 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jiráskovo nábř. 1823, Písek - Budějovické Předměstí

4 200 000 Kč

66 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 81 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nezamyslova 396, Písek - Václavské Předměstí

7 280 000 Kč

85 647 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Jablonského 384/4, Písek - Pražské Předměstí

5 350 000 Kč

74 306 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 65 m²Prodej bytu 1+kk 65 m²
Prodej bytu 1+kk 65 m²
Prodej bytu 1+kk 65 m²

Prodej bytu 1+kk 65 m²

Vladislavova 508, Písek - Pražské Předměstí

4 699 000 Kč

72 292 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

třída Přátelství 1996, Písek - Budějovické Předměstí

4 650 000 Kč

71 538 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2782 m²Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Písek

11 490 000 Kč

4 130 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 81 nemovitostí