Nemovitosti na prodej Třebíč

14 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²

Třebíč, okres Třebíč

1 150 000 Kč

850 000 Kč

42 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 52 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Čajkovského, Třebíč

4 500 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej stavebního pozemku 2886 m²Prodej stavebního pozemku 2886 m²
Prodej stavebního pozemku 2886 m²
Prodej stavebního pozemku 2886 m²

Prodej stavebního pozemku 2886 m²

Kaštanová, Třebíč

16 248 180 Kč

5 630 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

M. Majerové, Třebíč

6 270 000 Kč

71 250 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Vrchlického 585/80, Třebíč - Borovina

6 550 000 Kč

100 769 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Řípovská 877/6, Třebíč - Borovina

4 150 000 Kč

76 852 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Družstevní, Třebíč

3 500 000 Kč

109 375 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²

M. Horákové, Třebíč - Týn

15 215 000 Kč

15 115 000 Kč

77 513 Kč/m2

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

ZK Jan Žižka, Třebíč

1 290 000 Kč

1 140 000 Kč

47 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Hladíkova, Třebíč

5 400 000 Kč

4 999 000 Kč

52 621 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 52 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Moravské Budějovice

Nemovitosti na prodej Náměšť nad Oslavou

Nemovitosti na prodej Jaroměřice nad Rokytnou