Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

90 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 930 m²Prodej stavebního pozemku 930 m²
Prodej stavebního pozemku 930 m²
Prodej stavebního pozemku 930 m²

Prodej stavebního pozemku 930 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

790 000 Kč

849 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 386 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Populární

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Suchovršice 124, Suchovršice

2 490 000 Kč

36 618 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Červený Kostelec, okres Náchod

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Osečnice, Osečnice

1 950 000 Kč

2 108 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

2 650 000 Kč

2 645 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 615 m²Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²

Prodej stavebního pozemku 615 m²

Úzká 649, Rtyně v Podkrkonoší

1 100 000 Kč

1 789 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 386 nemovitostí