Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Hradec Králové

50 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 363 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

třída SNP 402/48, Hradec Králové - Slezské Předměstí

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Třebechovická 833/26, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

119 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 110 m²Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²

Prodej bytu 4+1 110 m²

Škroupova 471/14, Hradec Králové

8 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Mlékosrby 100, Mlékosrby

5 650 000 Kč

4 750 000 Kč

26 389 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Na stávku 245, Smidary

6 200 000 Kč

5 990 000 Kč

27 604 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Prodej chalupy 60 m², pozemek 361 m²Prodej chalupy 60 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 60 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 60 m², pozemek 361 m²

Prodej chalupy 60 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

49 833 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 363 nemovitostí