Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Most s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

51 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

nám. 5. května 123, Obrnice

5 999 999 Kč

30 769 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 126 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 530 000 Kč

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Jana Kříže 933/25, Most

2 340 000 Kč

57 073 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Františka Malíka 1004/39, Most

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²

Drobná 114, Most - Vtelno

12 999 000 Kč

68 416 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Komořanská 3117/4, Most

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

55 854 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

W. A. Mozarta 2415/19, Most

2 300 000 Kč

40 351 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Lipová, Most

3 239 000 Kč

46 271 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Rudé armády 124, Brandov

6 490 000 Kč

21 633 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Litvínov, okres Most

3 650 000 Kč

3 150 000 Kč

2 502 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 126 nemovitostí