Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Biskupská, Ostrava

12 696 544 Kč

139 216 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 88 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Šenov u Ostravy

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

14 800 000 Kč

74 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 355 m²Prodej bytu 3+1 355 m²
Prodej bytu 3+1 355 m²
Prodej bytu 3+1 355 m²

Prodej bytu 3+1 355 m²

Prokopská, Slezská Ostrava, Ostrava

10 500 000 Kč

29 577 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64.8 m²Prodej bytu 2+kk 64.8 m²
Prodej bytu 2+kk 64.8 m²
Prodej bytu 2+kk 64.8 m²

Prodej bytu 2+kk 64.8 m²

Biskupská, Ostrava

10 563 840 Kč

163 022 Kč/m2

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Závodní, Zábřeh, Ostrava

14 900 000 Kč

14 500 000 Kč

32 438 Kč/m2

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 150 m²Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²

Prodej bytu 3+kk 150 m²

Zámostní 1155/27, Ostrava - Slezská Ostrava

12 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

69 000 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 88 nemovitostí