Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Hodonín s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

12 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²

Šardice, okres Hodonín

8 490 000 Kč

50 536 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 28 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 155 m²Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²

Prodej domu 155 m²

Veselá 70, Mutěnice

8 400 000 Kč

54 194 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1042 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1042 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1042 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1042 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1042 m²

Žeravice 53, Žeravice

9 530 000 Kč

8 500 000 Kč

31 481 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 995 000 Kč

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Slunečná, Bzenec

12 990 000 Kč

43 300 Kč/m2

Prodej domu 259.3 m²Prodej domu 259.3 m²
Prodej domu 259.3 m²
Prodej domu 259.3 m²

Prodej domu 259.3 m²

Sídlištní 3813/35, Hodonín

13 461 537 Kč

51 915 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²

Na Bažantnici, Bzenec

8 550 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²

Suchov, okres Hodonín

8 690 000 Kč

45 497 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 166 m²Prodej domu 166 m²
Prodej domu 166 m²
Prodej domu 166 m²

Prodej domu 166 m²

Kelčany

8 376 716 Kč

50 462 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 28 nemovitostí