Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Přerov s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

22 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Bratrská 1094, Lipník nad Bečvou

3 290 000 Kč

51 406 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 172 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Tyršova 1735, Lipník nad Bečvou I-Město

11 990 000 Kč

11 700 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Trávník 2662/34, Přerov I-Město

4 600 000 Kč

4 550 000 Kč

65 942 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Zahradní, Lipník nad Bečvou

3 800 000 Kč

50 667 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²

Zámostí, Horní Moštěnice

6 990 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²

Kojetín, okres Přerov

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2097 m²Prodej stavebního pozemku 2097 m²
Prodej stavebního pozemku 2097 m²
Prodej stavebního pozemku 2097 m²

Prodej stavebního pozemku 2097 m²

Kovářská 23/16, Přerov X-Popovice

3 980 000 Kč

1 898 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 53 m²Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²

Prodej bytu 3+1 53 m²

Nádražní, Přerov

3 500 000 Kč

3 280 000 Kč

61 887 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²

Hlavní, Přerov

9 500 000 Kč

8 490 000 Kč

42 450 Kč/m2

Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²

Horní Újezd, okres Přerov

5 300 000 Kč

7 361 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 172 nemovitostí