Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Tábor s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

48 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Zlukovská 944, Veselí nad Lužnicí II

8 790 000 Kč

68 140 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 82 m²Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²

Prodej domu 82 m²

, Želeč

8 900 000 Kč

108 537 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²

Třebějice 25, Třebějice

5 400 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Žíšov 57, Žíšov

6 990 000 Kč

56 829 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Veselí nad Lužnicí II

4 250 000 Kč

35 417 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 7273 m²Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Březnice, okres Tábor

8 000 300 Kč

1 100 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Sezimovo Ústí, okres Tábor

3 800 000 Kč

223 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej bytu 4+1 108 m²Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²

Prodej bytu 4+1 108 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 722 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 404 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 nemovitostí