okres Louny

Nemovitosti na prodej Žatec s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

7 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 82.6 m²Prodej domu 82.6 m²
Prodej domu 82.6 m²
Prodej domu 82.6 m²

Prodej domu 82.6 m²

Nákladní, Žatec, Žatec

6 300 000 Kč

76 271 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 21 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 741 m²Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²

Prodej stavebního pozemku 741 m²

Žatec, okres Louny

2 900 000 Kč

3 914 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Bezděkov 13, Žatec

7 950 000 Kč

52 303 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1650 m²Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²

Prodej domu, pozemek 1650 m²

Bezděkov, Žatec

6 390 000 Kč

Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²

Nádražní schody 806, Žatec

7 640 000 Kč

63 667 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Kadaňská 682, Žatec

7 350 000 Kč

6 990 000 Kč

39 943 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²

J. K. Tyla 2340, Žatec

6 900 000 Kč

6 590 000 Kč

57 304 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 21 nemovitostí