Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

125 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Malinovského 768/47, Ivanovice na Hané

2 296 000 Kč

65 600 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 401 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

U Splavu 2867/1, Břeclav

3 100 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Nad Haltýři, Moravský Krumlov

2 703 002 Kč

1 909 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Populární

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Ostopovice ev. č. 548, Ostopovice

1 150 000 Kč

990 000 Kč

27 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Luční, Týnec

3 300 000 Kč

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 890 m²Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²

Prodej stavebního pozemku 890 m²

Adamov, okres Blansko

2 900 000 Kč

3 258 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

999 000 Kč

849 000 Kč

30 321 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
123...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 401 nemovitostí