Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Havlíčkův Brod s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

25 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 037 002 Kč

80 740 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

3 981 241 Kč

90 483 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 846 502 Kč

80 775 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 299 542 Kč

81 123 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²

Česká Bělá 55, Česká Bělá

4 690 000 Kč

39 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²

V Aleji 116, Pohled

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²

Okrouhlice 85, Okrouhlice

3 590 000 Kč

3 490 000 Kč

29 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Česká Bělá 55, Česká Bělá

4 990 000 Kč

4 690 000 Kč

39 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Marie Majerové 930, Ledeč nad Sázavou

4 190 000 Kč

3 990 000 Kč

57 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²

Střížov 17, Chotěboř

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

29 154 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 nemovitostí