Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kladno s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

44 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 620 000 Kč

100 357 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 341 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Hradčanská, Kladno

3 188 000 Kč

99 625 Kč/m2

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Dědkův mlýn, Unhošť

7 290 000 Kč

6 950 000 Kč

96 528 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Otvovice, okres Kladno

6 900 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Kordačova 57, Kladno

6 690 000 Kč

6 390 000 Kč

84 079 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej stavebního pozemku 732 m²Prodej stavebního pozemku 732 m²
Prodej stavebního pozemku 732 m²
Prodej stavebního pozemku 732 m²

Prodej stavebního pozemku 732 m²

Tuchlovice, okres Kladno

5 777 000 Kč

7 892 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

59, Neuměřice

7 990 000 Kč

53 267 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Vrchlického 1990, Kladno - Kročehlavy

6 190 000 Kč

110 536 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Slaný, okres Kladno

3 500 000 Kč

4 037 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Lázeňská, Slaný

7 990 000 Kč

7 690 000 Kč

116 515 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 341 nemovitostí