Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kolín s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

36 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 716 m²Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²

Prodej stavebního pozemku 716 m²

Přišimasy, okres Kolín

3 900 000 Kč

5 447 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 291 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Třebovle, okres Kolín

3 495 000 Kč

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 939 m²Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²

Prodej stavebního pozemku 939 m²

Kouřim, okres Kolín

3 620 000 Kč

3 520 000 Kč

3 749 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Populární

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Lošánky 31, Lošany

3 995 000 Kč

39 554 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Mikoláše Alše 647, Pečky

8 970 000 Kč

8 480 000 Kč

90 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej stavebního pozemku 1071 m²Prodej stavebního pozemku 1071 m²
Prodej stavebního pozemku 1071 m²
Prodej stavebního pozemku 1071 m²

Prodej stavebního pozemku 1071 m²

Chrášťany, okres Kolín

8 000 000 Kč

7 470 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej stavebního pozemku 1141 m²Prodej stavebního pozemku 1141 m²
Prodej stavebního pozemku 1141 m²
Prodej stavebního pozemku 1141 m²

Prodej stavebního pozemku 1141 m²

Polepy, okres Kolín

5 590 900 Kč

5 390 000 Kč

4 724 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej stavebního pozemku 1522 m²Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Kolín, okres Kolín

6 995 000 Kč

6 495 000 Kč

4 267 Kč/m2

Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²

Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²

Skvrňov 67, Skvrňov

4 350 000 Kč

33 462 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Dobropolská, Kouřim

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

67 241 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 291 nemovitostí