Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kutná Hora s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

8 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Ostašov 6, Staňkovice

17 000 000 Kč

113 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Čáslavská 18, Vrdy

13 490 000 Kč

12 450 000 Kč

15 091 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2900 m²Prodej stavebního pozemku 2900 m²
Prodej stavebního pozemku 2900 m²
Prodej stavebního pozemku 2900 m²

Prodej stavebního pozemku 2900 m²

Malešov, okres Kutná Hora

12 900 000 Kč

4 448 Kč/m2

Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora

13 760 000 Kč

76 444 Kč/m2

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 nemovitostí