Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ústí nad Orlicí s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

78 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Vysoké Mýto, okres Ústí nad Orlicí

6 900 000 Kč

49 640 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 320 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²

Tatenice, okres Ústí nad Orlicí

5 995 000 Kč

22 795 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA

Populární

Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²

Skuhrov 28, Česká Třebová

5 990 000 Kč

29 801 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²

Pastviny ev. č. 221, Pastviny

1 400 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

4 171 153 Kč

80 214 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Nádražní 239, Žamberk

2 310 000 Kč

40 526 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²

Celné 21, Těchonín

3 990 000 Kč

57 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 3+1 97 m²Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²

Prodej bytu 3+1 97 m²

Jelenice 1798, Česká Třebová

3 990 000 Kč

41 134 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Kameničná 45, Kameničná

2 350 000 Kč

30 128 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Dukelská, Ústí nad Orlicí - Hylváty

3 500 000 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 320 nemovitostí