Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Vsetín s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

3 nemovitosti

doporučené

Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Velké Karlovice 139, Velké Karlovice

13 900 000 Kč

11 990 000 Kč

21 800 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 18 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²

Chodská, Rožnov pod Radhoštěm

10 890 000 Kč

68 063 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Sluneční, Rožnov pod Radhoštěm

14 900 000 Kč

13 500 000 Kč

48 214 Kč/m2