Nemovitosti na prodej Štěchovice

7 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

7 980 000 Kč

7 180 000 Kč

98 356 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

8 980 000 Kč

8 480 000 Kč

107 342 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 200 000 Kč

81 905 Kč/m2

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

Prodej chaty 42 m²Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²

Prodej chaty 42 m²

Pod Havranem, Štěchovice

643 500 Kč

15 321 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Štěchovice ev. č. 7, Štěchovice

730 000 Kč

12 167 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Třebenice 3, Štěchovice

6 980 000 Kč

94 324 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 nemovitostí