Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Bruntál s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

2 nemovitosti

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 18 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty, pozemek 421 m²Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²

Prodej chaty, pozemek 421 m²

Ježník, Pod Bezručovým vrchem, Krnov

890 000 Kč

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7