Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Příbram s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

8 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²
Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²
Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²

Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²

V cizině 716, Rožmitál pod Třemšínem

12 000 000 Kč

34 582 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 11456 m²Prodej stavebního pozemku 11456 m²
Prodej stavebního pozemku 11456 m²
Prodej stavebního pozemku 11456 m²

Prodej stavebního pozemku 11456 m²

Županovice, okres Příbram

19 900 000 Kč

1 737 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Sudovice 7, Nový Knín

24 750 000 Kč

70 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

14 490 000 Kč

114 094 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

15 690 000 Kč

112 071 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Bohutín, okres Příbram

12 990 000 Kč

50 349 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Hrachov 87, Svatý Jan

11 290 000 Kč

90 320 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²

Čelakovské-Rajské, Rožmitál pod Třemšínem

11 950 000 Kč

59 750 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 nemovitostí