Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 822 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 262 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Číčenice 24, Číčenice

6 990 000 Kč

40 640 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 140 m²Prodej bytu 3+kk 140 m²
Prodej bytu 3+kk 140 m²
Prodej bytu 3+kk 140 m²

Prodej bytu 3+kk 140 m²

Žižkova 1153/9, Mikulov

9 360 000 Kč

8 860 000 Kč

63 286 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²

Vizovice, okres Zlín

6 330 000 Kč

5 999 000 Kč

29 995 Kč/m2

Populární

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Vysoké Mýto, okres Ústí nad Orlicí

6 900 000 Kč

49 640 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Horní Vršava VII, Zlín

8 977 000 Kč

61 486 Kč/m2

Realitní makléř: David Kašný
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: David Kašný

David Kašný

Realitní kancelář: Dáme domov

Populární

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Hradební, Cheb

7 867 000 Kč

103 513 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Řeznická, Praha

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

Populární

Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²

K Lesu 135, Dolany nad Vltavou

8 900 000 Kč

34 100 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
123...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 262 nemovitostí