Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Jihlava s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

29 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Legionářská, Brtnice

3 950 000 Kč

18 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 28 m²Prodej bytu 2+kk 28 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m²

Prodej bytu 2+kk 28 m²

Jungmannova, Polná

3 280 000 Kč

117 143 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Havlíčkova, Jihlava

4 590 000 Kč

4 490 000 Kč

65 072 Kč/m2

Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²

Kamenice, okres Jihlava

4 700 000 Kč

52 222 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Seifertova, Jihlava

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Hruškové Dvory 104, Jihlava

4 190 000 Kč

79 057 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Mahlerova 1956/3, Jihlava

4 245 000 Kč

4 025 000 Kč

82 143 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Poláčkova, Jihlava

4 550 000 Kč

84 259 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Žižkova, Jihlava

4 790 000 Kč

65 616 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Jihlava, okres Jihlava

3 900 000 Kč

5 587 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 nemovitostí