Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-západ s cenou od 16 mil. Kč

Od 16 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

U lesa 487, Jesenice - Horní Jirčany

20 990 000 Kč

17 000 000 Kč

58 020 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 170 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Budějovická 118, Jesenice

34 990 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²

Na Kamenné hrázi, Drahelčice

20 250 000 Kč

19 950 000 Kč

137 586 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Skalecká 1564, Mníšek pod Brdy

24 900 000 Kč

22 490 000 Kč

102 227 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Na Kbeli 412, Úhonice

16 600 000 Kč

16 200 000 Kč

147 273 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Úholičky, okres Praha-západ

16 459 000 Kč

106 877 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 700 000 Kč

84 286 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 170 nemovitostí