Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

9 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 691 m²Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²

Prodej stavebního pozemku 691 m²

Teplá, okres Cheb

560 000 Kč

810 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Sídliště 619, Rotava

889 000 Kč

24 694 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1484 m²Prodej stavebního pozemku 1484 m²
Prodej stavebního pozemku 1484 m²
Prodej stavebního pozemku 1484 m²

Prodej stavebního pozemku 1484 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 484 000 Kč

1 000 000 Kč

674 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Podhradí, okres Cheb

840 500 Kč

1 092 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 820 m²Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²

Prodej stavebního pozemku 820 m²

Oloví, okres Sokolov

790 000 Kč

650 000 Kč

793 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 880 m²Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Krásné Údolí, okres Karlovy Vary

800 000 Kč

909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 580 m²Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²

Prodej stavebního pozemku 580 m²

Hranice, okres Cheb

799 000 Kč

449 000 Kč

774 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Hroznětín, okres Karlovy Vary

790 000 Kč

17 955 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Odrava, okres Cheb

455 000 Kč

405 000 Kč

6 750 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 nemovitostí