Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Karviná s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Ostravská 666, Petřvald

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

32 378 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 99 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Jabloňová, Rychvald

7 790 000 Kč

83 763 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Topolová 1492, Petřvald

9 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Hornosušská, Havířov

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

41 333 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

9 290 000 Kč

38 388 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 499 000 Kč

46 869 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Topolová 1492, Petřvald

7 600 000 Kč

6 800 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

U Kasperčoka, Havířov

6 300 000 Kč

5 900 000 Kč

23 790 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²

Alšova, Karviná

5 690 000 Kč

5 390 000 Kč

34 114 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 99 nemovitostí