Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kroměříž s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

27 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Nové sady, Morkovice-Slížany

2 490 000 Kč

31 923 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 174 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Chvalčov, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

47 766 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Roštín, okres Kroměříž

1 800 000 Kč

34 615 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nádražní, Chropyně

1 900 000 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1651 m²Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Nádražní, Chropyně

2 455 037 Kč

1 487 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Rajnochovice ev. č. 100, Rajnochovice

5 500 000 Kč

4 500 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Pačlavice, okres Kroměříž

4 390 000 Kč

29 267 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Přílepy 223, Přílepy

3 800 000 Kč

3 550 000 Kč

52 985 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Rataje, okres Kroměříž

4 170 000 Kč

2 800 000 Kč

2 557 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 174 nemovitostí