Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kroměříž s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

28 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²

Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²

Lísky 2, Chvalnov-Lísky

12 990 000 Kč

37 114 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 142 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Třešňové sady, Holešov

3 950 000 Kč

3 790 000 Kč

61 129 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej stavebního pozemku 922 m²Prodej stavebního pozemku 922 m²
Prodej stavebního pozemku 922 m²
Prodej stavebního pozemku 922 m²

Prodej stavebního pozemku 922 m²

Pačlavice

6 300 000 Kč

6 833 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 151 m²Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²

Prodej domu 151 m²

Kotojedská, Kroměříž

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Loukov, okres Kroměříž

6 500 000 Kč

16 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej bytu 4+1 95 m²Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²

Prodej bytu 4+1 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Chvalčov, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

47 766 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Břest 61, Břest

5 990 000 Kč

5 699 000 Kč

25 905 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.3

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 600 m², pozemek 1493 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1493 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1493 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1493 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1493 m²

Němčice 78, Němčice

5 363 000 Kč

8 938 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 142 nemovitostí