Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Liberec s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

31 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Pertoltice, okres Liberec

6 500 000 Kč

6 100 000 Kč

31 282 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Dr. Milady Horákové 160/3, Liberec IV-Perštýn

7 950 000 Kč

82 813 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sněhurčina 674/1, Liberec XV-Starý Harcov

5 400 000 Kč

77 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Hůlkova 279, Liberec XXIII-Doubí

5 990 000 Kč

5 890 000 Kč

85 362 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Ruprechtická, Liberec

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

96 441 Kč/m2

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Fučíkova 236, Raspenava

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

27 531 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1999 m²Prodej stavebního pozemku 1999 m²
Prodej stavebního pozemku 1999 m²
Prodej stavebního pozemku 1999 m²

Prodej stavebního pozemku 1999 m²

Jeřmanice, okres Liberec

5 200 000 Kč

2 601 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Vlčí vrch 671/26, Liberec XV-Starý Harcov

7 499 000 Kč

6 890 000 Kč

88 333 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 nemovitostí