Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

228 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 2519 m²Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Úžice, okres Kutná Hora

2 493 810 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 492 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Olešná, okres Beroun

2 650 000 Kč

2 724 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Populární

Prodej bytu 2+kk 33 m²Prodej bytu 2+kk 33 m²
Prodej bytu 2+kk 33 m²
Prodej bytu 2+kk 33 m²

Prodej bytu 2+kk 33 m²

Slapy, okres Praha-západ

3 640 000 Kč

2 990 000 Kč

90 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Populární

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Populární

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Lhotka ev. č. 52, Lhotka

3 600 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej stavebního pozemku 716 m²Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²

Prodej stavebního pozemku 716 m²

Přišimasy, okres Kolín

3 900 000 Kč

5 447 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 760 m²Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²

Prodej stavebního pozemku 760 m²

Bukovany, okres Benešov

2 150 000 Kč

2 829 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

Krátká, Milovice

3 490 000 Kč

75 870 Kč/m2

Populární

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Třebovle, okres Kolín

3 495 000 Kč

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Sány, okres Nymburk

3 244 500 Kč

3 500 Kč/m2

123...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 492 nemovitostí